На Рівненщині реалізували півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 млн грн

На Рівненщині реалізували півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 млн грн
0
На Рівненщині реалізували півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 млн грн

В Україні триває процес приватизації майна, що перебуває у державній власності.

Як повідомив під час онлайн брифінгу заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, за останній рік на Рівненщині достатньо активно ведеться робота щодо реалізації залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів.

«За минулий рік і перший квартал 2021 року реалізовано півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 мільйонів гривень. Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя. Для прикладу, адміністративна будівля в місті Дубровиця при стартовій балансовій вартості 6 тисяч, знайшла інвестора, який запропонував 900 тисяч, а житлова будівля в Здолбунові приватизована за 2 мільйони», – розповів Ігор Тимошенко.

Середня кількість учасників аукціонів становила 5 учасників.

Загалом у рамках малої приватизації у Рівненській області готуються аукціони з продажу 23 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Вже відкрито прийом пропозицій по 2 об'єктах: адміністративне приміщення в м.Острог (вул. Богуна, 5) і будівля насосної станції в м.Дубровиця (вул. Гагаріна, 88).

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. З переліком доступних для приватизації об’єктів можна ознайомитися за посиланням: https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya/?swoof=1&pa_region=rivnenska-oblast&really_curr_tax=88-product_cat 

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі