На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції

На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції
0
На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції

Громади Рівненщини вже отримують гроші з держбюджету на проведення якісного інтернету в селах. Наразі розпочалися перші тендери. Вони відбуваються прозоро, а процес можна відстежувати в онлайн-режимі.

Загалом, у рамках проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Інтернет-субвенція», для Рівненщини передбачено більше 15 мільйонів гривень. Ці гроші спрямують у 34 громади. Таким чином доступ до оптичного інтернету вперше отримають мешканці майже 100 сіл. А до мережі під’єднають понад 250 соціальних закладів. Це, зокрема, школи, дитсадки, медичні заклади, бібліотеки, будинки культури.

«Цей проєкт реалізовується максимально відкрито. А за перебігом тендерів можна стежити в режимі реального часу за допомогою нового онлайн-дашборду.  Там відображена детальна інформацію про кожну закупівлю, - пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Взагалі ж, у рамках цього проєкту, увесь документообіг відбувається лише в електронному форматі. І це дуже зручно, адже допомагає уникати помилок і економити час».

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі