На Рівненщині розпочався проєкт «Міста Погориння»

На Рівненщині розпочався проєкт «Міста Погориння»
0
На Рівненщині розпочався проєкт «Міста Погориння»

На Рівненщині розпочався проєкт «Міста Погориння» та буде створено унікальний регіональний туристичний маршрут по давнім городищам. У межах проєкту Гощанська ОТГ разом з партнерами ГО «Клуб історичної реконструкції «Оствиця», Управлінням культури та туризму Рівненської ОДА, та у співпраці з чотирма громадами області (Зорянська ОТГ, Шпанівська ОТГ, Здовбицька ОТГ, Варковецька ОТГ) створять п’ять нових туристичних маршрутів пам’ятками археології «Міста Погориння».

Маршрут об’єднає сім давніх поселень. Початок кожного шляху розпочинається на Басівкутському городищі (м.Рівне), а завершується -  на Гощанському, Новожуківському, Білівському, Хотинському, Кунинському та Варковицькому городищах. Для промоції цих маршрутів буде створено зручний двомовний сайт, паперові путівники, відео та проведена активна інформаційна кампанія.

Грант на проєкт «Міста Погориння», Гощанська селищна рада отримала цього року у межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму. Проєкт має на меті  збереження культурної спадщини та розвитку локального туризму на Рівненщині.

Попередньо у межах проєкту «Міста Погориння» планується провести у громадах круглі столи, щоб об’єднати краєзнавців, істориків, музейників, старожилів, активних мешканців для наповнення маршрутів цікавими локаціям та пам’ятками.

У Рівному 7-8 серпня 2021 року пройде професійне навчання для представників громад від Асоціації індустрії гостинності України та буде розпочато створення туристичного кластера, щоб  надалі разом створювати нові культурно-туристичні продукти, промотувати маршрути, розвивати інфраструктуру, збільшувати кількість туристів та відкривати свої регіональні  цікаві локації для всієї України.

Офіційна сторінка проєкту - https://www.facebook.com/MistaPohorynnya


0
Афіша
Найцікавіші матеріали
Перші групи пілотів вже відправилися до Великої Британії для навчання на F-16
0
Читати далі
Водія маршрутки у Рівному, який зневажливо повівся із матірʼю загиблого героя, звільнено
0
Читати далі
Окупанти деморалізовані тривалим очікуванням контрнаступу
0
Читати далі
У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік
0
Читати далі
СБУ Рівненщини викрила організаторів схеми виїзду чоловіків призовного віку за кордон
0
Читати далі
Президент повідомив про підготовку нових оборонних рішень для України
0
Читати далі
Європарламент схвалив план збільшення виробництва боєприпасів для України
0
Читати далі
В Україні запрацював мобільний застосунок ChatGPT
0
Читати далі
У Дубно під час розпивання алкоголю між чоловіками виник конфлікт із ножовим пораненням
0
Читати далі