На Рівненщині розширюють ліжковий фонд для хворих з COVID-19

На Рівненщині розширюють ліжковий фонд для хворих з COVID-19
0
На Рівненщині розширюють ліжковий фонд для хворих з COVID-19

На Рівненщині, а особливо у Рівному, стрімко збільшується кількість хворих з COVID-19. На сьогодні 963 пацієнта із коронавірусом перебувають у лікарнях, з яких третина – у важкому стані, понад півсотні в реанімації.

У зв’язку з цим, управління охорони здоров’я ОДА прийняло рішення щодо додаткового введення та розширення ліжкового фонду для надання стаціонарної допомоги ковід-пацієнтам.

А саме, повністю будуть перепрофільовані заклади І-ої черги, зокрема, насамперед у Здолбунові, Клевані, Гощі та Рівному. Також додатково будуть задіяні медзаклади у Радивилові та Млинові та обласній клінічній лікарні.

Управління постійно моніторить стан завантаженості пацієнтами лікувальних закладів області. Також у режимі онлайн керівництво регулює маршрут пацієнта з COVID-19.

«Ми звертаємося до керівників лікувально-профілактичних закладів Рівненщини – перейти в посилений режим роботи. Закликаємо жителів області – дотримуватися правил поведінки під час епідемії. Окрім того, вчасне проведення вакцинації може вберегти кожного з нас від захворювання або перехворіти в легкій формі», – зазначає начальник управління охорони здоровя ОДА Олег Вівсянник.

Також управління постійно вживає заходів для організації надання меддопомоги пацієнтам з COVID-19. Як от обладнання лабораторій для проведення імуноферментного аналізу, також, окрім двох діючих лабораторій відбувається введення в експлуатацію ще 6 ПЛР-лабораторій.

Розподілено експрес-тести у всі лікувально-профілактичні заклади, у тому числі, приватні.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок
0
Читати далі
Бронь від мобілізації можуть зняти вже з 1 вересня
0
Читати далі
В Україні існує дефіцит ракет ППО
0
Читати далі
13 загиблих та понад 100 постраждалих внаслідок комбінованого обстрілу України
0
Читати далі
Біля Рівного знайшли двох вовченят. Їх передали до зоопарку
0
Читати далі
До 67-річчя Рівненського спідвею відкриють велику фотовиставку
0
Читати далі
У Рівному стартував 77-й сезон легендарної дитячої залізниці
0
Читати далі
Безвісти зниклого жителя Рівненського району виявили без ознак життя
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст та травмувався пасажир
0
Читати далі