На Рівненщині селяни серед ночі гасили хату

На Рівненщині селяни серед ночі гасили хату
0
На Рівненщині селяни серед ночі гасили хату

В селі Володимирецького району, що на Рівненшині, сталась пожежа в приватному господарстві. Місцеві жителі гасили вогонь разом з рятувальниками.

Горів дерев’яний будинок в селі Собіщиці Володимирецького району. Коли прибули рятувальники з Рафалівки, вже палала покрівля. До гасіння долучили й цистерну місцевої пожежної охорони з села Більська Воля.

Завдяки селянам, що активно допомагали гасити, вогонь не встиг поширитися на всі приміщення, постраждали тільки покрівля, перекриття та речі домашнього вжитку. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, всі подробиці та остаточну причину виникнення пожежі встановлюють фахівці, повідомляє сайт «101 Володимирець».

0
Найцікавіші матеріали
Нобелівську премію з фізики отримали вчені, які «показали квантову фізику в дії»
0
Читати далі
У Дубенському районі в ДТП загинула людина, ще шестеро — травмувались
0
Читати далі
ШІ не знищує робочі місця масово: дослідження учених
0
Читати далі
На Дубенщині смертельна ДТП: обставини встановлюються
0
Читати далі
Дві жінки з Рівненщини обкрадали пенсіонерів, прикидавшись працівницями газової служби
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреатів премії з медицини за відкриття, чому імунні клітини не атакують організм
0
Читати далі
Поліція на Рівненщині викрила трьох зловмисників на крадіжці грошей та електроінструментів
0
Читати далі
На Рівненщині відбувся XII етнофестиваль «ЛіраФест-2025»
0
Читати далі
У Львові помер червонокнижний лось, якого раніше врятували із болота на Рівненщині: Серце не витримало
0
Читати далі