На Рівненщині син обікрав батька-пенсіонера

На Рівненщині син обікрав батька-пенсіонера
0
На Рівненщині син обікрав батька-пенсіонера

 

До поліції 28 січня повідомив 71-річний рівнянин про крадіжку електроінструментів і музичної техніки із його дачного будинку у селі Нова Українка.

На місці події слідчо-оперативна група виявила розбите віконне скло у помешканні, звідки було викрадено циркулярну пилку,dvd-плеєр, програвач платівок і музичні колонки.

У результаті проведених першочергових слідчих дій та розшукових заходів поліцейські Рівненського районного відділення поліції встановили, що до злочину причетний 49-річний син. Він проживав у літній кухні на території дачного господарства, де його і застали в стані алкогольного сп’яніння поліцейські. Поцуплене зловмисник устиг продати та обміняти на спиртне.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України вирішуються питання про повідомлення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Нині 49-річний чоловік, який уже був раніше судимий за крадіжки та тілесні ушкодження, перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вчинений черговий злочин йому загрожує від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

 

Фото ілюстративне 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі
У Рівному на Чорновола затримали чоловіка з наркотиками
0
Читати далі
У Рівному викрили «квартирника»
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися двоє неповнолітніх
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив свого знайомого в кафе
0
Читати далі
Після відступу з Херсона росія окупувала менше ніж 1% української території
0
Читати далі
Мова, церква, території: які вимоги щодо припинення війни путін висунув на Алясці
0
Читати далі
У Рівному під час сесії депутат-свободівець вдарив в обличчя протестувальника 
0
Читати далі