На Рівненщині стягнули майже 100 мільйонів аліментів

На Рівненщині стягнули майже 100 мільйонів аліментів
0
На Рівненщині стягнули майже 100 мільйонів аліментів

Державні виконавці Рівненщини продовжують стягувати кошти з недобросовісних батьків.

Нагадуємо, що стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових і пріоритетних напрямків роботи Рівненської юстиції. Відтак за 9 місяців 2019 року органами державної виконавчої служби Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області стягнуто майже 93 млн грн аліментів.

З них у зв’язку із застосуванням до боржників санкцій Закону #ЧужихДітейНеБуває, який на нормативному рівні значно посилив відповідальність батьків за неналежне виконання своїх обов’язків – 36 млн 663 тис. грн. Кошти отримали 11 533 дітей.

Результатом ефективної роботи державних виконавців, що призвела до збільшення кількості виконавчих документів, за якими сплата здійснюється боржниками систематично є праворозяснювальна робота. Тому продовжуємо інформувати та працювати на користь українських

0
Найцікавіші матеріали
З гуртожитку аграрного коледжу стрибнула неповнолітня дівчина
0
Читати далі
У Рівному екс-лікар робив «липові» довідки про інвалідність
0
Читати далі
Пʼяний юний мотогонщик влетів в чуже авто у Сарнах
0
Читати далі
У Рівному чоловік пограбував пенсіонера, який знімав готівку у банкоматі
0
Читати далі
Рівнянин на автомобілі врізався в дерево, перекинувся та залишився неушкодженим
0
Читати далі
У Рівному чоловік попросив зателефонувати та викрав телефон
0
Читати далі
У Варшаві чоловік вдарив активістку за захист українки
0
Читати далі
Вулицями Рівного їздив пʼяний водій: патрульні його зловили
0
Читати далі
У Рівному затримали командира військової частини, який змушував підлеглих будувати йому дім
0
Читати далі