На Рівненщині шукають вільних ресурсів для наповнення бюджетів

На Рівненщині шукають вільних ресурсів для наповнення бюджетів
0
На Рівненщині шукають вільних ресурсів для наповнення бюджетів

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль провів розширену нараду із керівниками районів і громад. До засідання долучилися представники територіальних органів міністерств та керівники структурних підрозділів.

Передусім, йшлося про пошук вільних ресурсів для наповнення бюджетів. Так, на сьогодні борг зі сплати земельного податку та орендної плати на Рівненщині перевищив 132 млн грн. Серед боржників – понад 66 тисяч юридичних та фізичних осіб. 

«Створюємо робочу групу для врегулювання цього питання. Розпочнемо з Березнівської громади, де найбільша кількість боржників. Наголошую, земельний податок зараховується до місцевих бюджетів. Тобто, перераховані кошти забезпечують фінансову самостійність громади», - зазначив Олександр Коваль. 

Під час наради розглянули питання ефективності використання коштів. Зокрема, аналіз тендерів та договорів на електроенергію у комунальних закладах показав різні тарифи вартості за кіловат – від 5,7 до 8 грн. Зважаючи на це, начальник Рівненської ОВА доручив головам громад впродовж двох тижнів переглянути укладені угоди. Разом з тим, моніторити закупівлі також буде робоча група «Прозорість і підзвітність». 

«Війна триває і важливо будувати витрати так, аби вони наближали перемогу. Розраховую, що мене почули всі керівники громад», - звернувся до присутніх Олександр Коваль.

Також під час наради йшлося про безпекову складову. Наразі робота триває в декількох напрямках: укріплення кордону та будівництво фортифікаційних споруд, облаштування споруд цивільного захисту, залучення місцевого бізнесу до військових потреб.

0
Найцікавіші матеріали
У «Дії» запустили тестування онлайн-шлюбу
0
Читати далі
На Рівненщині 164 вʼязні відібрали для служби в ЗСУ
0
Читати далі
Ветерани Рівненщини можуть отримати 100 тисяч грн на свій бізнес
0
Читати далі
Рівненська ОДА оголосила про початок стратегічної співпраці з Новою поштою для підтримки реабілітації ветеранів
0
Читати далі
росія активно використовує заборонені засоби ведення війни
0
Читати далі
Уперше спортсмен з Рівненщини здобув медаль на чемпіонаті Європи з пара стрільби з лука
0
Читати далі
Житель Рівненського району приревнував співмешканку і підпалив будинок
0
Читати далі
Укриття, дороги та реконструкція будівель: які тендери проводять на Рівненщині
0
Читати далі
Житель Рівненського району вчинив розбійний напад на продавчиню
0
Читати далі