На Рівненщині свекруха украла для невістки троянди із могили військового

На Рівненщині свекруха украла для невістки троянди із могили військового
0
На Рівненщині свекруха украла для невістки троянди із могили військового

На Рівненщині судили жінку, яка вкрала троянди з могили військовослужбовця.

 

Як йдеться у вироку Радивилівського райсуду, інцидент стався зранку 10 квітня на цвинтарі у селі Козин Дубенського району. «Нехтуючи моральними засадами суспільства щодо поваги до померлого та місця його поховання підійшла до могили та руками дістала квіти троянди у кількості 20 штук, з якими покинула місце вчинення кримінального правопорушення», – йдеться у матеріалах справи.

 

Згодом жінку викрили, однак за яких саме обставин це сталось – не вказано. Їй вручили підозру за ч.1 ст. 297 ККУ (наруга над могилою), санкція якої передбачає мінімум 17 тис. грн штрафу.

 

Жінка пояснила, що того дня йшла на могилу до свого свекра, «побачила красиві троянди та вирішила подарувати їх невістці на день народження». 

 

Про обвинувачену відомо, що вона перебуває на обліку в лікаря-психіатра з 1998 року, однак згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, станом на момент вчинення злочину вона не страждала від будь-яких психічних розладів та могла усвідомлювати наслідки своїх дій.

 

Жінку визнано винною та призначено рік іспитового терміну. Троянди постановили віддати власникам.

 

0
Події
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі