На Рівненщині трактор з'їхав з дороги і перекинувся (ВІДЕО)

На Рівненщині трактор з'їхав з дороги і перекинувся (ВІДЕО)
0
На Рівненщині трактор з'їхав з дороги і перекинувся (ВІДЕО)

Як стало відомо, за кермом трактору перебував 41-річний місцевий житель, працівник комунального підприємства. Чоловік ледь стояв на ногах, а тому поліцейські доправили його до медичного закладу на освідування. І хоч проходити його той відмовився, лікарі за результатами огляду склали висновок про алкогольне сп’яніння водія. Крім того, виявилося, що він не мав при собі посвідчення машиніста-тракториста.

«На кермувальника склали постанову про шість адміністративних правопорушень – за керування транспортним засобом у стані сп'яніння за статтею 130, за керування без посвідчення машиніста-тракториста – за частиною 1 статті 126, за створення ДТП – за статтею 124, за невиконання вимоги поліцейського – за статтею 122-2, за перетин подвійної суцільної – за статтею 122 та за порушення ПДР за статтею 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — зазначив начальник сектору реагування патрульної поліції Andrey Maydanyuk

До того ж, покарання понесе і відповідальна особа комунального підприємства за випуск на лінію транспортного засобу без відповідних документів і допуск до керування ТЗ водія, що не пройшов медичний огляд, за статтями 128 і 129 КУпАП.

     

Читати: http://vse.rv.ua/article/na-rivnensini-traktor-zihav-z-dorogi-i-perekinuvsa-foto.html

 

 

 

Патрульна поліція Рівненської області 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Затримали чоловіків, які підпалили кіоски на ринку у Рівному
0
Читати далі
Пʼяний чоловік погрожував розтрощити кафе та чіплявся до відвідувачів у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині неповнолітній мотоцикліст загинув, двоє пішоходів — у лікарні
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного загинув чоловік
0
Читати далі
У Рівному врятували котика, що застряг у вікні
0
Читати далі
У Рівному сталося дві ДТП за участі мотоциклістів
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок зіткнення мотоцикла і маршрутки загинув водій двоколісного
0
Читати далі
На Рівненщині правоохоронці задокументували наслідки останньої ворожої атаки
0
Читати далі
Вночі у Рівному побили охоронця ринку та підпалили кіоски
0
Читати далі