На Рівненщині триває освітній проект «Цифра в кишені»

На Рівненщині триває освітній проект «Цифра в кишені»
0
На Рівненщині триває освітній проект «Цифра в кишені»

Записатися до лікаря через систему HELSІ; не виходячи з дому, оплатити рахунки за «комуналку», купити квитки; скористатися інтернет-банкінгом; поспілкуватися з рідними завдяки сервісам відеотелефонії; отримати державні послуги в онлайн-режимі. Ці питання найбільше цікавлять жителів Володимирецької, Гощанської, Здолбунівської, Дубенської, Сарненської громад. І невдовзі вони зможуть безкоштовно навчитися, як це робити. Адже ці територіальні громади беруть участь у пілотному освітньому проєкті «Цифра в кишені».

Щоб визначити, які теми для місцевих мешканців є найактуальнішими, там провели опитування.

«На сьогодні багато послуг доступні в онлайн-режимі. Водночас важливо, щоб ними вміли скористатися якомога більше споживачів, незалежно від місце проживання. Власне, на це й спрямований проєкт «Цифра в кишені»,–  прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Але перед тим, як влаштовувати навчання, ми вирішили запитати в людей, які послуги цікавлять їх перш за все. І вже на основі їх відповідей формуватимемо теми воркшопів».

Наступним етапом проєкту стане спеціальна підготовка тренерів, які проводитимуть навчання у громадах. Воркшопи будуть безкоштовними, а їх учасниками зможуть стати всі бажаючі.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі
Утік з частини з автоматом: на Рівненщині затримали військового
0
Читати далі
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі