На Рівненщині у ДТП постраждали кияни

На Рівненщині у ДТП постраждали кияни
1
  • На Рівненщині у ДТП постраждали кияни
  • На Рівненщині у ДТП постраждали кияни
  • На Рівненщині у ДТП постраждали кияни
  • На Рівненщині у ДТП постраждали кияни

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 15 години вчора, 11 жовтня, у селі Іванівка Сарненського району.

Слідчі на місці події встановили, що у результаті зіткнення «ВАЗ-212140» з причепом під керуванням 54-річного мешканця села Тинне та «Volkswagen Caravelle», за кермом якого перебував 36-річний киянин, мікроавтобус за межами проїзної частини врізався у придорожнє дерево.

У салоні автомобіля «Volkswagen Caravelle» перебувала дружина та двоє малолітніх дітей. У лікарню із забійними ранами обличчя, струсом головного мозку, переломом носу госпіталізували 36-річну мешканку столиці. 13-річну доньку, яка отримала забої, після надання медичної допомоги відпустили. Півторарічний син, батько та водій «ВАЗу» не постраждали

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. За попередньою інформацією обидва водії були тверезими. Досудове розслідування триває, слідчі встановлюють усі обставини автопригоди.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

1
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі
У Дубно водій збив дівчину та зник з місця ДТП
0
Читати далі
Безвісти зниклу 91-річну жительку Березнівщини розшукали без ознак життя
0
Читати далі
Житель Рівненського району завдав ножових поранень односельчанину
0
Читати далі
На Поліссі місцевий житель допомагав перетинати кордон за 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Чоловік вдарив ножем рівнянина, бо йому не сподобалося, як той припаркував авто
0
Читати далі
Цьогоріч у семи навчальних закладах Рівненщини зведуть нові укриття
0
Читати далі