На Рівненщині у лісі чоловіка вкусила змія

На Рівненщині у лісі чоловіка вкусила змія
0
На Рівненщині у лісі чоловіка вкусила змія

Сьогодні, 16 липня, о 10:24 на лінію 103 зателефонував фельдшер ФАПу, що розташований у селі Поліське Рівненського району (раніше Березнівський). Медик повідомила, що до них везуть з лісу 38-річного чоловіка, якого вкусила змія. Він потребуватиме медичного огляду та госпіталізації.

За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада Березнівської підстанції Центру ЕМД та МК.

Відомо, що чоловіка вкусила змія за палець руки.

Пацієнт скаржився на запароморочення, головну біль, нудоту, шум в голові та біль у ділянці укусу. Шкірні покриви бліді, низький артеріальний тиск, прискорене серцебиття, нестача повітря. Набряк місця укусу, який поширювався на кисть та передпліччя.

Бригада «швидкої» негайно надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Завдяки оперативним та злагодженим діям медиків - стан пацієнта покращився.

Пацієнта транспортували до Березнівської центральної районної лікарні.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі