На Рівненщині Укртрансбезпека почала "кошмарити" пасажирських перевізників

На Рівненщині Укртрансбезпека почала
0
На Рівненщині Укртрансбезпека почала "кошмарити" пасажирських перевізників

Інспекторами управління Укртрансбезпеки у Рівненській області спільно з працівниками УПП ДПП НП в Рівненській області, під час проведення спільних заходів на а/д Київ-Чоп, 372 км. 21.07.2018 року перевірено транспортний засіб MERCEDES-BENZ SPRINTER, який рухався по маршруту Росія – Україна, та здійснював перевезення 13 пасажирів (заробітчани з Росії), згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу пасажиромісткість якого складала 9 місць разом з водієм.

За результатом перевірки на водія автобуса складено протокол про адміністративне правопорушення, що передбачене ч.1 ст.164 КУпАП, а саме здійснення господарської діяльності з надання послуг по перевезенню пасажирів не маючи ліцензії та не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарювання, штрафна санкція складає 17000-34000 гривен.

При детальному огляді транспортного засобу працівниками поліції встановлено що т/з незаконно переобладнано, за що на водія складено відповідний протокол.

0
# Укртрансбезпека
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі
Президент відзначив та нагородив голову Городоцької громади під час Конгресу регіональних влад
0
Читати далі
«Діалог громад з Парламентом»: Рівненщина долучилася до обговорення ключових реформ
0
Читати далі
Рівненщина долучилася до «Діалогу громад з Урядом». Основний вектор — підготовка інфраструктури до зими
0
Читати далі
На Рівненщині у Великодню ніч діятиме комендантська година
0
Читати далі
Володимир Зеленський провів брифінг для медіа: основні заяви
0
Читати далі
Імператорські пінгвіни опинилися під загрозою зникнення. Пташенята масово гинуть у воді
0
Читати далі