На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей

На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей
0
На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей

На Сарненщині внаслідок ДТП травмувалися двоє осіб.

 

Автопригода сталася сьогодні, 12 листопада, близько 06:30 на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» поблизу Сарн.

 

Водій автомобіля «Volkswagen Touareg», 47-річний житель Київської області, здійснюючи маневр обгону, допустив зіткнення із легковиком «ВАЗ», водій якого рухався у попутному напрямку та у цей час повертав ліворуч. Від удару позашляховик злетів у кювет.

 

Унаслідок ДТП травми отримав керманич «Volkswagen» та його 17-річна донька. У обох потерпілих медики діагностували переломи хребта. Керманич ВАЗівки, 36-річний житель села Обірки Сарненської ТГ, не травмувався.

 

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчий розпочав досудове розслідування. В обох водіїв відібрані біологічні зразки.

0
ДТП
Найцікавіші матеріали
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі