На Рівненщині відбудеться турнір з футзалу до 30-річчя Незалежності України

На Рівненщині відбудеться турнір з футзалу  до 30-річчя Незалежності України
0
На Рівненщині відбудеться турнір з футзалу  до 30-річчя Незалежності України

До 30-річчя Незалежності України на Рівненщині відбудеться турнір з футзалу, ініційований головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем.  Нагадаємо, до змагань зголосилися 17 трудових колективів Рівненщини.

Уже завтра стартують перші матчі: на поле вийдуть трудові колективи ГУ ДСНС у Рівненській області,  «Інваспорту», Великомежирицької ТГ та територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області. Місце змагань – майданчик ДЮСШ №4 у Рівному.

У п’ятницю, починаючи з 10.00 год., команда Рівненської ОДА на чолі із головою облдержадміністрації Віталієм Ковалем зіграє матчі із командами Управління СБУ у Рівненській області,  телеканалу ITV та ПАТ «Рівнегаз». Місце змагань – майданчик ДЮСШ №4 у Рівному.

Також 10 червня гратимуть колективи  ПрАТ «Рівнеобленерго», Вербської сільради, Городоцької громади та ГУ Національної поліції у Рівненській області. Місце змагань – майданчик ДЮСШ «Верес» у Рівному.

Далі ігри відбуватимуться згідно календаря змагань.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який незаконно виготовляв деревне вугілля
0
Читати далі
Житель Сарн під приводом гуманітарної допомоги ввіз в Україну 25 автомобілів
0
Читати далі
У Рівному померла пенсіонерка, яка під час миття вікон випала на вулицю
0
Читати далі
20 млн гривень виділяється на ремонт доріг місцевого значення Рівненщини
0
Читати далі
У Дубно чоловік, погрожуючи гранатою, втік та не розрахувався за елітний алкоголь
0
Читати далі
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі