На Рівненщині відремонтували майже 235 км доріг

На Рівненщині відремонтували майже 235 км доріг
0
На Рівненщині відремонтували майже 235 км доріг

На фото: оновлена дорога у селі Буща на Здолбунівщині

За останні два роки в дорожній галузі країни відбуваються фундаментальні зміни. Не залишилося жодної області в Україні, де б не було відремонтовано щонайменше 170 км автошляхів за рік, повідомляють в Укравтодорі.

За рік на Рівненщині відремонтували 235 км доріг – місцевих і державних.
А підсумком президентської програми «Велике будівництво» по всій Україні є  близько 7 000  оновлених автошляхів. Також уперше за роки Незалежності Україна отримала чіткі довгострокові цілі розвитку дорожньої галузі.

«Так, ще не всі дороги в ідеальному стані. Ще не все зроблено, – зазначає Президент України Володимир Зеленський. – Подекуди трапляються ділянки, які наче відносять нас у минуле – минуле поганих доріг і роздратованих водіїв. За такі ділянки справді соромно. Але точно можу сказати, що ми не зупинимося, допоки не відремонтуємо всі дороги в Україні. Зокрема хочу відзначити трасу М-06 Київ – Чоп. Найбільш критичні ділянки на ній плануємо оновлювати в наступні роки».

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі