На Рівненщині відзначили 160 учнів та студентів із високими освітніми здобутками

На Рівненщині відзначили 160 учнів та студентів із високими освітніми здобутками
0
На Рівненщині відзначили 160 учнів та студентів із високими освітніми здобутками

Призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук, 200-бальники ЗНО та кращі студенти Рівненщини отримали обласні премії.

Їх вручили в рамках реалізації обласної програми підтримки молоді на 2021 – 2025 роки.

Привітав молодь із освітніми здобутками голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін, а також перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.

Так, серед молоді одноразову грошову премію вручили для:

108 – студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

34 – призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України;

18 – учнів закладів загальної середньої освіти, учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали максимальну кількість 200 балів за результатами оцінювання.

За свої здобутки вони отримають премію у розмірі 5 тисяч гривень кожна.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі