На Рівненщині висаджено майже 30 мільйонів сіянців цьогоріч

На Рівненщині висаджено майже 30 мільйонів сіянців цьогоріч
0
На Рівненщині висаджено майже 30 мільйонів сіянців цьогоріч

Рівненщина - одна із областей із найбільшою кількістю висаджених дерев цьогоріч.

«Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висаджено додатково близько 9 мільйонів деревних рослин», - повідомив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Лідер по висадці – Полісся. На Житомирщині висаджено майже 51 мільйон сіянців. На Рівненщині - майже 30 мільйонів. 23,3 мільйони сіянців  висаджено на Волині. 15,6 мільйонів висаджено на Чернігівщині.

Нагадаємо, у рамках програми Президента «Зелена країна» за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років - площа лісів буде збільшена на 1 мільйон гектарів. У статистику потрапляє тільки осіння висадка (а це 59,5 мільйонів деревних рослин), тому що Указ Президента був підписаний влітку.

У 2022 році лісівники планують висадити близько 300 мільйонів сіянців.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі
На Рівненщині під час застілля чоловік приревнував дружину та вбив знайомого
0
Читати далі