На Рівненщині власнику фітнес центру підпалили Porsche

На Рівненщині власнику фітнес центру підпалили Porsche
0
На Рівненщині власнику фітнес центру підпалили Porsche

Вночі, у місті Дубно горів Porsche Cayenne. Причина загоряння - підпал.

Сьогодні, о третій ночі, до служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення про загоряння автомобіля. Прибувши на місце виклику, вогнеборці встановили, що горить легковий автомобіль марки Porsche Cayenne. Бійці ДСНС відразу ж подали вогнегасячі засоби. Вже о 03:24 пожежа була локалізована, а о 03:29 повністю ліквідована. Внаслідок події ніхто не постраждав. Саме авто рятувальникам вдалось врятувати від знищення вогнем. З місця події вилучили дві пляшки, ймовірно із запалювальною сумішшю. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено кришку багажника та дах автомобіля.

До гасіння пожежі було залучено одна одиниця техніки ДСНС та 5 рятувальників. Причина пожежі та завдані матеріальні збитки наразі встановлюються. Про це повідомили в головному  управлінні ДСНС України у Рівненській області.

 

З власних джерел нам стало відомо, що автомобіль зареєстрований на Анатолія Колошкіна, проте користувався ним його 35-річний син Андрій, який є власником  фітнес-центру “Viktory gym" у місті Дубно. За даними реєстру OpenDataUA Андрій Колошкін є також  власником юначько-спортивного клубу «ГАРАТ».

 

 

 

0
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагалися відправити поштою до США рідкісний шолом 1915 року
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку, яка оформляла «компенсацію» за відключення світла
0
Читати далі
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі
Проросійський агітатор і «Брати-мусульмани»: в Україні може діяти небезпечне угруповання
0
Читати далі
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі