На Рівненщині внаслідок дитячих пустощів з вогнем загинув 11-річний хлопчик

На Рівненщині внаслідок дитячих пустощів з вогнем загинув 11-річний хлопчик
0
На Рівненщині внаслідок дитячих пустощів з вогнем загинув 11-річний хлопчик

07 серпня о 20:24 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві села Жадківка Корецької ТГ Рівненського району.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що горить господарська будівля.

Під час гасіння, приблизно за два метри від вхідних дверей господарчої будівлі, бійці ДСНС виявили мертве тіло дитини.

 

О 20:45 пожежу було локалізовано на площі 50 м.кв, а о 21:49 повністю ліквідовано.

 

Вогнем знищено покрівлю та перекриття, речі господарського вжитку в цегляній господарській будівлі розміром 5х10 м.

 

Для зʼясування обставин трагічної події на місці пожежі працювала оперативна група фахівців ГУ ДСНС області та слідчо-оперативна група поліції.

 

Рятувальникам спільно з поліцейськими попередньо вдалося встановити, що 2 дітей (хлопчиків) гралися з вогнем в приміщенні господарської будівлі. Де
було дві каністри із легкозаймистими речовинами, одна пластикова з бензином та одна металева з дизпаливом.

 

Також поряд стояла паяльна лампа з бензином. Внаслідок дитячих пустощів з вогнем на одному із хлопчиків загорівся одяг, а інший вибіг в літню кухню кликати дорослих на допомогу. Коли дорослі прибігли, то в будівлі все було охоплено вогнем і вони не змогли туди потрапити.

 

Дитина, що загинула проживала по сусідству через два домогосподарства. Інший хлопчик, що врятувався перебуває у шоковому стані і він знаходиться під наглядом лікарів. 

0
Події
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі