На Рівненщині внук вкрав в дідуся тисячі доларів

На Рівненщині внук вкрав в дідуся тисячі доларів
0
На Рівненщині внук вкрав в дідуся тисячі доларів

Повідомлення про крадіжку коштів у 86-річного жителя села Малинівка Гощанського району до поліції надійшло 20 червня. Як з’ясувалося, до вчиненого кримінального правопорушення причетний 26-річний онук.

Молодик, який проживає у тому ж селі, того дня навідався до дідуся. Знаючи достеменно, що у невеличкому металевому сейфі знаходяться гроші, виніс його, заховав у підсобне приміщення та подався додому. Однак не очікував, що крадіжку 13 тисяч 500 гривень дідусь виявить раніше, ніж він встигне їх забрати.

Нині із 26-річним молодиком спілкуються слідчі у рамках розпочатого досудового розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Як встановили поліцейські, непрацюючий онук уже привласнював гроші дідуся, однак тоді він йому пробачив. Та цього разу терпець увірвався.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі