На Рівненщині встановили зловмисника, який викрав авто

На Рівненщині встановили зловмисника, який викрав авто
0
На Рівненщині встановили зловмисника, який викрав авто

Шостого липня до поліції їз заявою про викрадення його автомобіля «Renault Мaster» звернувся 34-річний квасилівчанин. Транспортний засіб зник із території складських приміщень на вулиці Григорія Сковороди в період з п’ятого по шосте липня.

Автомобіль, схожий на розшукуваний, виявили під час патрулювання інспектори патрульної поліції на автодорозі між населеними пунктами Сатиїв Дубенського та Радів Млинівського районів. У мікроавтобусі слідчі знайшла документи на ім’я 20-річного сатиївчанина, який відпочивав із друзями неподалік.

Правоохоронці з’ясували, що останній раніше працював у приватного підприємця. За кілька днів до злочину підмінив оригінал ключів, а при нагоді поїхав додому на краденому авто. Досвід спілкування із поліцейськіми у нього є — молодик уже був раніше судимий за використання завідомо підробленого документу та крадіжку з проникненням. 

Наразі порушено спару за незаконне заволодіння транспортним засобом. Слідчі викрадену іномарку вилучили та у рамках кримінального провадження призначили автотоварознавчу експертизу.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав авто, щоб покататися
0
Читати далі