На Рівненщині вводиться обмеження руху вантажівок

На Рівненщині вводиться обмеження руху вантажівок
0
На Рівненщині вводиться обмеження руху вантажівок

Із 31 травня 2021 року вводиться обмеження руху для вантажівок.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C з 31.05.2021 року на дорогах загального користування державного значення області вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн з 10 до 22 години включно.

Важливим є не лише ремонт, а й правильна експлуатація автошляхів. У спеку усі вантажівки зобов’язані перебувати на майданчиках відстою.

Під впливом температури повітря понад 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження різко втрачає опорну здатність. Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом і вибоїни.

На Рівненщині діятиме 16 майданчиків для тимчасового відстою вантажівок.

0
Найцікавіші матеріали
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі