На Рівненщині вже облаштували десять активних парків

На Рівненщині вже облаштували десять активних парків
0
На Рівненщині вже облаштували десять активних парків

10 активних парків облаштували в громадах області минулого року. Це локації, де біля спортивних елементів розміщені QR-коди з доступом до онлайн тренувань. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

«Активні парки відкрили в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Проект має амбітну мету – збільшити тривалість життя українців. А для цього необхідно зробити спорт доступним для різних груп населення і стимулювати місцевих мешканців до активностей на свіжому повітрі», – розповів очільник області.

На Рівненщині активні парки розташовані в містах Рівне, Сарни, Березне, Вараш, Здолбунів, Корець, селищі міського типу Демидівка, селах Корнин, Олександрія та Бабин.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав авто, щоб покататися
0
Читати далі
У Рівному водій фургона випадково збив дитину
0
Читати далі
У Рівному судитимуть ворожу агентку, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі