На Рівненщині затримали п`яного водія маршрутки

На Рівненщині затримали п`яного водія маршрутки
0
На Рівненщині затримали п`яного водія маршрутки

У понад дванадцять разів більше норми — такі результати освідування на стан алкогольного сп’яніння 39-річного водія маршрутного транспортного засобу сполученням «с. Жадківка - газова дільниця м. Корець».

Сьогодні, 24 вересня, близько 10-ї ранку працівники групи реагування місцевого відділення поліції під час несення служби у Корці зупинили автомобіль «Mercedes-Benz», який здійснює регулярні пасажирські перевезення за визначеним маршрутом, за порушення Правил дорожнього руху, а саме посадку та висадку пасажирів у невстановленому місці. У салоні маршрутки на момент зупинки перебували троє осіб.

Під час спілкування із водієм, 39-річним місцевим жителем, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці він відмовився у присутності двох свідків і погодився його пройти у медичному закладі. Результати освідування — 2,48 проміле. На порушника винесли постанову за частиною 2 статті 121-1 та склали протокол за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Нетверезого водія відсторонили від керування.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Мешканець Рівненщини перейшов на бік ворога: чоловіку оголосили про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині викрили чоловіка, який збував психотропи в особливо великих розмірах
0
Читати далі
На Рівненщині обрали лауреата обласної премії імені Ігоря Свєшнікова
0
Читати далі
На Рівненщині затримано чотирьох чоловіків за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Кабмін скасував тимчасовий дозвіл використовувати закордонні паспорти з продовженим терміном дії
0
Читати далі
Путін готує Росію до війни до 2028 року та нападу на НАТО
0
Читати далі
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі