Жителі Волині відповідно до статті 208 КПК України перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєне їм загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
У ході розшукових заходів та негласних слідчих дій поліцейські встановили, що 35-річний машиніст локомотива разом із 25-річним помічником систематично зливали дизельне пальне з тепловозів, фасували його у тетрамішки та збували за ринковими цінами.

Чоловіки зупиняли потяг у заздалегідь обумовлених місцях, куди приїжджали постійні клієнти: пальне перекладали з тепловоза до автомобіля.
1 квітня, під час чергової передачі «товару» їх затримали.

У ході проведення обшуків у фігурантів вилучили 20 тисяч доларів, близько 150 тисяч гривень, 2700 літрів дизельного пального, а також знаряддя злочину — пристрої для перекачування дизельного палива, каністри, лійки та фасувальні мішки. Крім того, вилучено технічну документацію, чорнові записи та автомобіль покупця.
Двом працівникам залізниці слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
Слідчі дії тривають. Поліцейські встановлюють інших причетних до скоєного осіб.

