На Рівненщині збудують потужне підприємство із виробництва дизайнерських меблів 

На Рівненщині збудують потужне підприємство із виробництва дизайнерських меблів 
0
На Рівненщині збудують потужне підприємство із виробництва дизайнерських меблів 

Для цього датський інвестор планує вкласти 11 млн євро та створити 1 000 робочих місць, повідомляє голова Рівненської ОДа Віталій Коваль.

«Сьогодні разом із директором ТОВ «Об’єднана мода України» Стіном Лаурсеном, Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсеном та директором «Офісу із залучення та підтримки інвестицій» Сергієм Цівкачем обговорили дорожню карту та визначили подальший вектор руху. А також побували на місці майбутнього заводу», -- розповідає очільник області.

 

Неподалік Рівного на території Шпанівської ТГ збудують великий виробничий об’єкт на площах в 40 тисяч квадратних метрів. Тут буде виробництво замкненого циклу з виготовленням продукції з доданою вартістю.

 

«Будівництво меблевого підприємства інвестори розглядали у різних областях України. Однак обрали саме наш регіон. І це не дивно. Адже ми маємо чіткі конкурентні переваги та завжди готові допомогти. Щиро вдячний за співпрацю та конструктивний діалог Стіну Лаурсену, Олє Егберг Міккельсену та Сергію Цівкачу», – додав губернатор.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі