На Рівненщині знищили "відголоски" війни (ФОТО)

На Рівненщині знищили
0
  • На Рівненщині знищили "відголоски" війни (ФОТО)
  • На Рівненщині знищили "відголоски" війни (ФОТО)
  • На Рівненщині знищили "відголоски" війни (ФОТО)
  • На Рівненщині знищили "відголоски" війни (ФОТО)

У Сарненському районі група піротехнічних робіт області знешкодила один артилерійський снаряд 122 мм. часів Другої світової війни

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області, 11 лютого о 14:00 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знищено один артилерійський снаряд калібром 122 мм, який було виявлено 9 лютого в лісовому масиві поблизу села Корост Сарненського району місцевим жителем. 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.
Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

0
Найцікавіші матеріали
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі