На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)

На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
0
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
  • На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)

Вже стало традицією, що протягом навчального року  працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення НОК України в Рівненській області організовують для школярів області зустрічі з успішними спортсменами Рівненщини.

Цього разу,в рамках спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона»,гост ізавітали в Гільчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Здолбунівського району. Тутешні учні познайомилися з відомими спортсменками –майстрами спорту України, членами національної збірної, гравцями баскетбольного клубу «Рівне» Кононенко Катериною та Гаврильчик Тетяною, яка, до речі, є уродженкою м. Здолбунів.

Як з’ясувалося, досить багато дітей школи цікавляться баскетболом. Оскільки всіх разом спортивний зал вмістити не зміг, то розминка пройшла у два тури: спочатку для старших класів, а потім - для молодших.

Гостям і справді було чим поділитися з дітьми. Розповідь про те, як баскетбол став вагомою частиною їхнього життя, про тренування і участь у змаганнях, про наполегливість і вміння працювати в команді не залишила нікого байдужим.

Окрім можливості особисто познайомитися з Катериною та Тетяною, задати питання, взяти автограф, учні мали нагоду позмагатися між собою ще й в творчому конкурсі малюнків на спортивну тематику. Судді визначили три найкращі роботи, автори яких отримали пам’ятні призи від відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Традиційно основна частина зустрічі  розпочалась із спільної розминки, що включала в себе вправи, які спортсменки виконують на своїх тренуваннях. І,як зазвичай, продовжилась майстер-класом. Відомі баскетболістки продемонстрували свою майстерність у техніці володіння м'ячами: вражали присутніх жонглюванням, влучними кидками, точними пасами та іншими своїми вміннями.

На завершення всі бажаючімали можливість зробитиселфі з Катериною Кононенко та Тетяною Гаврильчик, і як завжди –на згадкуспільне фото.Впевнено можна констатувати, що сьогодні кількість прихильників баскетболу та вболівальників БК «Рівне» значно зросла!

 

Прес-служба "Спорт для всіх"

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі