На вихідних поспимо довше:в Рівному переведуть стрілки годинника на зимовий час

На вихідних поспимо довше:в Рівному переведуть стрілки годинника на зимовий час
0
На вихідних поспимо довше:в Рівному переведуть стрілки годинника на зимовий час

За традицією в останню неділю жовтня 2018 року в Україні відбудеться перехід на зимовий час. У ніч з 27 на 28 жовтня о 4.00 стрілки годинників потрібно перевести на годину назад – на 3.00 – і поспати довше.

У 2011 році в Україні вже була спроба скасувати переведення годинників, але вона виявилася невдалою, і ми продовжуємо переходити на зимовий час через короткочасність світлої пори доби ще з 1981 року.

Зазначимо, що крім України, в кінці жовтня розпочнеться зимовий час у багатьох країнах Європи, США, Мексиці, південній Австралії, Новій Зеландії, Ірані, Ізраїлі та ін (всього майже 100 країн).

Науковці стверджують, що людський організм переносить набагато легше перехід на зимовий час, ніж на літній. Але, незважаючи на зайву годину сну, нам все одно важко звикнути до нового режиму. У разі переходу на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну. Тому на адаптацію потрібна мінімум тиждень.

0
Найцікавіші матеріали
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі