На водогоні Горбаків – Рівне розпочали ремонтні роботи

На водогоні Горбаків – Рівне розпочали ремонтні роботи
0
На водогоні Горбаків – Рівне розпочали ремонтні роботи

Сьогодні, 27 вересня, фахівці Рівнеоблводоканалу почали роботи із заміни понад 600 метрів аварійної ділянки водогону Горбаків – Рівне, при цьому стару металеву трубу діставати не будуть – через неї протягнуть нову полімерну меншого діаметру. Термін експлуатації якої становить понад сімдесят років.

«
Заміна  здійснюється з метою забезпечення споживачів надійним та безпребійним водопостачанням.  На сьогодні, ми розпочали роботи із заміни понад 600 метрів  сталевих труб на Горбаківському водогоні, це -  перша з трьох таких ділянок. Роботи Рівнеоблводоканал виконує в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничо комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 – 2026 роки», на яку в цьому році виділено 5,8 млн.грн. з обласного бюджету», — розповідає прессекретар РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Олександр Очкуренко.

Через заміну аварійної ділянки на Горбаківському водогоні можлива подача води з пониженим тиском, та збільшеною мутністю для мешканців північно-східної частини Рівного, а також для абонентів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники.

Тому, на весь період робіт, та деякий час після завершення робіт працівники підприємства, будуть промивати та дезинфікувати водогін та організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном - 62-32-15; 050 375 40 70.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі