На Всесвітній день донора на Рівненщині даруватимуть заохочувальні сертифікати

На Всесвітній день донора на Рівненщині даруватимуть заохочувальні сертифікати
0
На Всесвітній день донора на Рівненщині даруватимуть заохочувальні сертифікати

 

 

Завтра Всесвітній день донора крові. Аби подякувати тим, хто здає кров та заохотити нових донорів, Ррівненська ОВА передала до Рівненського обласного центру служби крові подарункові сертифікати на відвідування обласних закладів культури.

Про це повідомив очільник області Віталій Коваль.


До акції, зокрема, долучилися Дубенський і Острозький заповідники, Рівненський краєзнавчий музей, Пересопниця, Рівненський драматичний та ляльковий театри, Рівненська обласна філармонія, Обласна наукова бібліотека та бібліотека для молоді та інші.

 

Протягом червня донори отримають можливість наповнити своє життя новими враженнями та емоціями, безкоштовно відвідуючи туристичні локації із цими сертифікатами (до завершення запасів). 

 

Усіх, хто хотів би зробити добру справу, чекатимуть у Рівненському обласному центрі служби крові, який знаходиться у Рівному на вулиці Степана Бандери, 31.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі
У Рівному затримали порушника, який біля стели загиблого Героя пошкодив корзину з квітами
0
Читати далі
На Рівненщині затримано ще одного коригувальника воєнної розвідки рф
0
Читати далі
Військовим обмежили доступ до азартних ігор
0
Читати далі