Наркоторговець зі Здолбунова проведе 7 років за ґратами

Наркоторговець зі Здолбунова проведе 7 років за ґратами
0
Наркоторговець зі Здолбунова проведе 7 років за ґратами
Здолбунівський районний суд визнав винним 45-річного жителя міста Здолбунів, обвинуваченого у незаконному зберіганні з метою збуту та незаконному збуті психотропної речовини (ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України).
 
В ході судового розгляду встановлено, що чоловік незаконно зберігав з метою збуту психотропну речовину – метамфетамін та продавав його у Здолбунові місцевим жителям.
 
Зокрема, у серпні 2018 року, після чергового збуту метамфетаміну, правоохоронці затримали зловмисника та в ході його особистого огляду вилучили грошові кошти, отримані від злочинної діяльності, та інші речові докази.
 
Вироком суду, за сукупністю злочинів, чоловікові призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі