Неповнолітнього, котрий угнав маршрутку, відправлять під домашній арешт

Неповнолітнього, котрий угнав маршрутку, відправлять під домашній арешт
0
Неповнолітнього, котрий угнав маршрутку, відправлять під домашній арешт

Слідчі готують клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу 16-річному жителю Рівненського району, котрий вдруге угнав маршрутку, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

1 березня близько сьомої години вечора дев’ятикласник зайшов на територію стоянки по вулиці Курчатова у Рівному. Відчинивши двері він зайшов у маршрутку, знайшов ключі та поїхав кататись. Хлопець поїхав на одну із АЗС на вулиці Млинівській, аби заправитись. Там його побачив 20-річний рівнянин, котрий впізнав у маршрутнику «того-самого-хлопця-з-новин» та викликав копів.

Читайте також: У Рівному неповнолітній вдруге вийшов на маршрут на краденій маршрутці

Полісмени зупинили крадений автобус на вулиці Князя Володимира. Медосвідування показало, що юнак був тверезим. Правоохоронцям він розповів, що просто захотів покататись.

За фактом повторного угону авто у поліції розпочали досудове розслідування. Хлопцю повідомили про підозру. Наразі слідчі готують клопотання до суду щодо обрання неповнолітньому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. Також в рамках розслідування хлопцю призначать психіатричну експертизу. Відомо, що хлопець перебуває на обліку у лікаря.

Читайте також: Малолітній циган вирішив покатати рівнян на маршрутці і заробити

Якщо провину неповнолітнього доведуть у суді – йому загрожує до восьми років колонії.

Нагадаємо, вперше хлопець викрав маршрутку 25 лютого. Вночі він пробрався на стоянку, зайшов до маршрутки та цілу ніч катався селами. Зранку він вирішив вийти на маршрут. Наступного дня його затримали та повідомили про підозру за фактом угону автомобіля.

Фото Суспільного

0
Найцікавіші матеріали
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі