Незаконно привласнене історичне городище в Дорогобужі повернуто у власність держави

Незаконно привласнене  історичне городище в Дорогобужі повернуто у власність  держави
0
Незаконно привласнене  історичне городище в Дорогобужі повернуто у власність  держави

Гощанський районний суд повернув державі в особі Рівненської ОДА земельну ділянку історико-культурного призначення площею 0,3 га.

Прокуратурою встановлено, що на території Горбаківської сільради одному з місцевих жителів передано у власність земельну ділянку, в той час як вона відноситься до особливо-цінних земель.

Так, спірна земля знаходиться в межах об’єкта культурної спадщини національного значення та включена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Тому, згідно з нормами земельного законодавства, не може передаватися у приватну власність. Це і стало підставою для звернення до суду.

«У минулому році ми з’ясували, що недалеко від церкви в літописному Дорогобужі, на старовинному замчищі хтось почав будувати будинок. Земельна ділянка була передана у власність у 2014 році без дозволу Рівненської ОДА і Мінкульту. А це пряме порушення законодавства. На основі цих даних управлінням культури та туризму Рівненської ОДА спільною із РДА скеровані звернення до Нацполіції та прокуратури для встановлення всіх обставин. Як результат – підтверджено незаконність власності», - розповіла начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі
Утік з частини з автоматом: на Рівненщині затримали військового
0
Читати далі
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі