Обережно: у Рівному цигани прикидаються соцпрацівниками і грабують пенсіонерів

Обережно: у Рівному цигани прикидаються соцпрацівниками і грабують пенсіонерів
0
Обережно: у Рівному цигани прикидаються соцпрацівниками і грабують пенсіонерів

Історію поліції розповіла 82-річна рівнянка. Жінка розповіла, що до неї часто навідувалась працівниця соцзахисту. Однак, коли та вчергове прийшла навідати стареньку – на порозі стикнулась з іншою соцпрацівницею, котра вже «подбала» про жінку та бігом покинула квартиру, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Виявляється, того дня 82-річна рівнянка домовилась про зустріч зі справжньою працівницею соцзахисту та очікувала на неї. Коли до її квартири постукали – без вагань відчинила двері. Невідома жінка запевнила, що вона із соцзахисту і наразі триває обмін старих купюр на нові. Навіть взяла у рівнянки паспорт, аби почати «оформлювати» всі необхідні документи, після чого попросила дістати гроші «для обміну». В результаті пенсіонерка позбулась 9 000 гривень та мобільного.

На даний момент у поліції розшукують зловмисницю. Це жінка з характерною етнічною ознакою, зростом близько 160 см, худорлява, у в’язаній сірій шапці. Також правоохоронці встановлюють, яким чином вона дізналась про те, що до пенсіонерка мала навідатись справжня працівниця соцзахисту.

0
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі
На Березнівщині поліцейські задокументували злочин у сфері довкілля
0
Читати далі
На Рівненщині загинув неповнолітній пасажир мотоцикла
0
Читати далі
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі