Очільник Рівненщини дозволив однопартійцю встановити нові білборди

Очільник Рівненщини дозволив однопартійцю встановити нові білборди
0
Очільник Рівненщини дозволив однопартійцю встановити нові білборди

На трасі "Київ - ЧОП" побільшає зовнішньої реклами. Саме таке розпорядження підписав 17 липня очільник Рівненської ОДА Олексій Муляренко. 

Два білборди по різні сторони дороги, строком на 3 роки буде встановлено на ділянці М-06 Київ – Чоп, км 268+725, праворуч та М-06 Київ – Чоп, км 270+240, ліворуч. Рекламу встановлюватиме депутат-бізнесмен Корецької районної ради від "Блоку Петра Порошенка" Микола Бобровський.

Варто зазначити, в бізнесмена знатно пішли справи вгору тому, що він почав виконувати ремонти в сільських радах за бюджетний кошт району в якому є депутатом. Пан Микола здебільшого займається ремонтом доріг. До червня цього року йому вдалось відремонтувати "артерії району" на майже мільйон гривень. Минулого року ця сума сягнула майже півтора мільйона. Проте, в бізнесі Микола Бобровський понад 10 років. Займається також ковальством. Подається на тендери й в сусідніх районах області.

 


Вкладена бруківка в Гощі. Фото з особистої сторінки Миколи Бобровського у Фейсбук.

 

Чи закликатиме проїжджих трасою реклама відзначити скільки зроблено завдяки партії влади в області, або ж рекламуватиме професійні здібності бізнесмена - побачимо незабаром.

 

 

 




Головне фото - ілюстративне

0
Наука і технології # бізнес # Микола Бобровський # зовнішня реклама
Найцікавіші матеріали
Жінку, яка у Рівному викрала речі біля портрету загиблого Героя, знайшли 
0
Читати далі
Трамп заявив, що неотримання Нобелівської премії миру буде образою для США
0
Читати далі
Директора рівненського нацпарку «Пуща Радзівіла» судитимуть за незаконні порубки
0
Читати далі
Поліція викрила команду з Рівненщини, які допомагали чоловікам перетинати кордон
0
Читати далі
Вантажівка врізалася у стелу Рівного на вʼїзді в місто
0
Читати далі
Зраднику з Донеччини, який очолив окупаційні органи влади, отримав підозру 
0
Читати далі
Рівненщина отримає 20 млн з держбюджету на ремонт об’єктів
0
Читати далі
Зі стіни будинку біля ЦУМу в центрі Рівного демонтували металеве панно
0
Читати далі
Використовуйте камеру смартфона на максимум
0
Читати далі