Один удар кулаком призвів до трагічної загибелі рівнянина

Один удар кулаком призвів до трагічної загибелі рівнянина
0
Один удар кулаком призвів до трагічної загибелі рівнянина

Поліцейські Рівненського відділу поліції кваліфікували смерть чоловіка на вулиці Соборна у Рівному як вбивство з необережності за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України.

Близько 18 години дев’ятого червня до поліції повідомили лікарі швидкої, що на вулиці Соборна вони констатували смерть чоловіка з явними тілесними ушкодженнями.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 32-річний рівнянин виходив з під’їзду багатоповерхівки, як дверима зачепив 31-річного чоловіка. Між ними виникла суперечка, під час якої останній наніс удар кулаком своєму кривднику. Чоловік упав і вдарився головою об бетонне покриття та отримав травми несумісні з життям. Згідно із лікарським свідоцтвом смерть чоловіка настала внаслідок перелому кісток склепіння черепа.

Учора, 11 червня, 31-річному мешканцю обласного центру слідчі повідомили про підозру у вбивстві, вчиненому з необережності, за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у виді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.  

Досудове розслідування триває, поліцейські готують матеріали для обрання міри запобіжного заходу у виді домашнього арешту.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі
На Сарненщині загинула водійка мотоцикла
0
Читати далі