Оголошено перші підсумки конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області.

Оголошено перші підсумки конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області.
0
Оголошено перші підсумки конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області в рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» оголошує перші підсумки конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області.

Відповідно до оцінювання роботи координаторів проводиться через відповідно створені сторінки усоціальній мережі «Фейсбук»за цілою низкою критеріїв. Враховувалось залучення до спортивних активностейдітей дошкільного та шкільного віку, їх кількість, проведення флешмобу з нагоди 30-ої річниці Незалежності України.

«Активні парки» – один з проектів, що входить в загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст так і маленьких населених пунктів. Завдання – збільшити відсоток людей, які займаються регулярною руховою активність, щонайменше удвічі», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в серпні-вересні сформувалась таким чином:

1 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький;

2 місце -  Демидівська ТГ,  координатор Володимир Колесник;

3 місце – Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович.

Вітаємо переможців – на них вже очікують нагороди! Але конкурс продовжується . тому кожен координатор ще має шанс увійти в шестірку лідерів області у загальному підсумку, та довести, що саме його громада є найзгуртованіша  та найспортивніша!

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі в ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі