![Освітній заклад на Рівненщині придбав кліматичну техніку за завищеною ціною Освітній заклад на Рівненщині придбав кліматичну техніку за завищеною ціною](https://vse.rv.ua/storage/4cd9181655/IMG_1019-big.jpeg)
До робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Рівненській ОДА звернулась організація із міста Дніпро, що здійснює громадський контроль у сфері публічних закупівель.
Спеціалісти громадської організації надали інформацію щодо необґрунтовано завищених цін при закупівлі кліматичної техніки. Вказано, що такий пристрій придбав освітній заклад однієї з громад Рівненського району.
Як зазначили у зверненні, мінімальна переплата у даному випадку склала не менше 100 тис. гривень.
Рівненська ОДА звернулась до тергромади, в межах якої була здійснена закупівля, щодо отримання роз’яснень за виявленою інформацією.