П‘яний мотоцикліст потрапив у ДТП на Рівненщині

П‘яний мотоцикліст потрапив у ДТП на Рівненщині
0
П‘яний мотоцикліст потрапив у ДТП на Рівненщині

Сьогодні, другого вересня, близько опівночі у селі Малеве Демидівського району сталася ДТП з потерпілими за участю легковика та двоколісного транспортного засобу.

Слідчі на місці події встановили, що 20-річний мешканець села Більче, керуючи мотоциклом «Lifan», не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та допустив зіткнення з автомобілем "Renault Laguna", який їхав попереду.

Унаслідок ДТП керманич  двоколісного отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували до медзакладу із травмами голови, забоями, переломом носа та гомілки.

За попередньою інформацією, він перебував за кермом у стані сп’яніння.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

0
Кримінал # дтп
Найцікавіші матеріали
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі