![П’ятеро учнів з Рівненщини склали ЗНО з англійської на 200 балів! П’ятеро учнів з Рівненщини склали ЗНО з англійської на 200 балів!](https://vse.rv.ua/storage/7673490bd9/podgotovka-k-zno-big.jpg)
Високий рівень володіння англійською мовою продемонстрували п’ятеро учнів Рівненської області, які отримали з тестування максимальних 200 балів. І це найвищий результат, повідомляє пресслужба Управління освіти і науки при Рівненської ОДА.
Знання англійської мови сьогодні відкриває для сучасної молоді нові обрії і перспективи. Чим більше мов знає людина , тим вищий шанс отримати цікаву і гідну роботу. Отож, Рівненщина пишається своїми випускниками з обласного наукового ліцею, з Рівненської гуманітарної гімназії, а також трьома учнями із Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. Усі вони засвідчили найвищий результат ЗНО з англійської мови.