Патрульні на Рівненщині затримали партію бурштину на кілька сотень тисяч доларів

Патрульні на Рівненщині затримали партію бурштину на кілька сотень тисяч доларів
0
Патрульні на Рівненщині затримали партію бурштину на кілька сотень тисяч доларів

Рівненські патрульні наздоганяли водія і упіймали його у сусідній області. В авто виявили два десятка мішків із бурштином, а кермувальник запропонував один із найбільших хабарів за час роботи патрульної поліції Рівненщини. У пресслужбі розповіли Суспільному подробиці цього інциденту.

Подія сталась у вечір п'ятниці, 15 грудня на трасі міжнародного значення Київ – Чоп. Пост біля Корця, що поблизу адмінмежі із Житомирщиною, водій проїхав із несвітленим номерним знаком.

Патруль вирішив наздогнати авто і зупинили його уже в сусідній області, орієнтовно за чотири кілометри від посту.

Зупинивши, патрульні вирішили провести поверхневу перевірку і виявили в салоні двадцять мішків. У ньому, зі слів речниці патрульної поліції області Оксани Юрченко, було каміння, зовні схоже на сирець бурштину.

Водій запропонував патрульним тисячу євро неправомірної вигоди, аби вони його відпустили. Така сума хабаря - одна із найбільших, які пропонували рівненським патрульним за майже п'ять років роботи, – зазначила речниця.

На місце викликали слідчо-оперативну групу поліції. 

Загалом з 2016-го року саме рівненські патрульні виявили незаконне перевезення понад трьох тонн бурштину. 

Джерело, обізнане у бурштиновій тематиці, за фото та даними, які оприлюднили правоохоронці, оцінило ймовірну вагу бурштину. За словами співррозмовника, у цьому випадку йдеться щонайменше у пів тонни каміння, яке за цінами «чорного ринку» оцінюється в кількасот тисяч доларів.

Це одна із найбільших партій, яку виявляли у 2020-му році на Рівненщині, яка, як і Житомирська область, вважається «бурштиновим краєм».

 

Читайте також: Українську «Мрію» переобладнають для перевезення вакцини від Covid-19

Читайте також: Зеленський хоче об'єднати Україну дорогою

Читайте також: Рівнян та гостей міста запрошують на «Різдвяні піснеспіви»

0
Найцікавіші матеріали
Комета C/2025 F2 наближається до Сонця — скоро її можна буде побачити неозброєним оком
0
Читати далі
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі