![Пауерліфтер з Рівненщини на Чемпіонаті Європи підняв "золотих" 701,5 кг Пауерліфтер з Рівненщини на Чемпіонаті Європи підняв "золотих" 701,5 кг](https://vse.rv.ua/storage/42b11b7ee3/46985257_2221029674819930_1471061659345747968_n-big.jpg)
У литовському місті Каунас відбувся молодіжний Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу. Жодного змагального дня не пройшло для української збірної без медалей.
У підсумку на рахунку наших спортсменів 16 медалей, з них сім золотих, чотири срібних і п’ять бронзових. Серед юнаків української збірної на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу найяскравішим став виступ Бірука Антона.
Вихованець Сергія Якубишина з Вараша досить чітко відпрацював на всі 9 спроб і закінчив свій виступ з новим світовим рекордом в сумі триборства у ваговій категорії до 93 кг. Спортсмен зібрав 701,5 кг, 266,5 кг у присіданні теж були світовим рекордом, але рівно одну хвилину, адже спортсмен з Хорватії справився з вагою 267 кг (мала срібна медаль в активі Антона). 157,5 кг у жимі. А 277,5 кг у тязі теж принесли йому малу срібну нагороду у цій вправі.
Яскраве закінчення виступу спортсмена серед атлетів даної вікової групи! В цьому році він вже став чемпіоном світу, а тепер ще й добавив до колекції найвищий титул європейського форуму.