Педагоги Рівненщини отримають ще 200 ноутбуків

Педагоги Рівненщини отримають ще 200 ноутбуків
0
Педагоги Рівненщини отримають ще 200 ноутбуків

200 додаткових ноутбуків за кошти держсубвенції отримають вчителі Рівненщини. Їх закупили на зекономлені під час проведення тендеру гроші.

Нагадаємо, минулого тижня область отримала 2344 ноутбуки для освітян. Їх вже розподілили серед 447 навчальних закладів. Техніку закупили в рамках спільного проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю».

Загалом на це спрямовували майже 47 мільйонів гривень із держбюджету.

«За період незалежності Рівненщина вперше отримала таку кількість ноутбуків, закуплених за державні кошти, - підсумував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. - Тим часом  ця субвенція передбачала співфінансування і з місцевих бюджетів громад, яке становило від 10 до 30%. Тож це хороший приклад синергії різних гілок влади».

Ноутбуки призначені саме для педагогів, щоб вони могли викладати предмет більш цікаво та динамічно. Крім того, це суттєва допомога вчителям для організації дистанційного навчання.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі
На Рівненщині жінка оформила кредитів на понад 2 мільйони гривень
0
Читати далі
Заступника голови Рівненської облради засуджено до 9 років позбавлення волі
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ та Нацполіція викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
У Рівному чоловік взяв хабар за працевлаштування з відстрочкою
0
Читати далі
Як зберігати овочі, фрукти та зелень, щоб вони довше тішили свіжістю?
0
Читати далі