Переможець XIV турніру Євгена Лановця у Гощі визначився тільки у серії пенальті

Переможець XIV турніру Євгена Лановця у Гощі визначився тільки у серії пенальті
0
Переможець XIV турніру Євгена Лановця у Гощі визначився тільки у серії пенальті

У неділю, 27 жовтня, у Гощі відбувся чотирнадцятий за ліком турнір, присвячений пам’яті колишнього редактора районної газети «Рідний край» Євгенія Анатолійовича Лановця.

Участь у цих змаганнях взяли два представники Чемпіонату області – ФК «Садове» та ФК «Гоща-РІТТЕР», а також срібний призер Чемпіонату району ФК «Гоща-Садове» та юнаки з гощанської ДЮСШ.

Перший півфінальний поєдинок турніру відразу ж приніс неочікуваний результат – районний ФК «Гоща-Садове» зумів у бліц-поєдинку обіграти більш досвідченіший ФК «Гоща-РІТТЕР» з рахунком 2:1. Запеклим виявився і другий матч 1/2 фіналу, в котрому юнаки гощанської ДЮСШ затято опиралися ФК «Садове», пропустивши лише один-єдиний м’яч.

У втішному фіналі ФК «Гоща-РІТТЕР» також мінімально, з результатом 1:0, переграв команду ДЮСШ. А от у вирішальному матчі глядачі голів не побачили і долю почесного трофею довелося вирішувати шляхом пробиття одинадцятиметрових. Гравці ФК «Гоща-Садове» реалізували три свої удари з чотирьох, натомість футболісти ФК «Садове» – лише один. Отож, 3:1 і головна нагорода турніру залишилася у Гощі, адже в минулому році саме гравці нинішнього ФК «Гоща-Садове» становили кістяк гощанського «Агату», котрий також у серії післяматчевих пенальті у фіналі обіграв ФК «Садове-2» 6:5. 

Інформаційна служба ФК «Садове»

 

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили сімʼю медиків, яка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Вараші жінка вбила знайомого після розпивання алкогольних напоїв
0
Читати далі
Мінфін оприлюднив план великого «податкового законопроєкту»
0
Читати далі
Нацполіція проводить понад 70 обшуків у медзакладах по всій країні
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували наркоугрупування з мільйонним обігом психотропів
0
Читати далі
В Україні різко подорожчали базові продукти
0
Читати далі
В Острозі на алеї Героїв вночі пошкодили банер
0
Читати далі
На Рівненщині визначили найкращих шахістів України серед спортсменів із порушеннями слуху
0
Читати далі
20 пожеж за добу в екосистемах Рівненщини: ситуація критична
0
Читати далі