Перший український автобан будуватимуть від Краковця до Рівного

Перший український автобан будуватимуть від Краковця до Рівного
0
Перший український автобан будуватимуть від Краковця до Рівного

У наступному році в Україні планують розпочати будівництво першого автобану. Він пролягатиме від Краковця до Львова й Рівного. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі 7 жовтня.

«За 30 років не було збудовано жодного автобану в найбільшій за територією країні Європи. Ми почали цю роботу. Проведені всі дослідження, вивчений трафік, вже є потенційні проектанти», — зауважив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна активно шукає шляхи ефективної співпраці бізнесу та держави, і державно-приватне партнерство на сьогодні є найефективнішим інструментом. Прийнята законодавча база, яка дає змогу надалі реалізовувати такі проекти.

«Ми маємо вже 5 наступних проектів будівництва автобанів, в яких зацікавлені інвестори», — відзначив Денис Шмигаль та наголосив, що держава розвиватиме інструмент ДПП в усіх галузях економіки.

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП травмувалися неповнолітні водій та пасажирка мотоцикла
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП загинув в 20-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному внаслідок вибуху туристичного газового балона травмувався чоловік
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП неповнолітній керманич потрапив до реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть організатора однієї зі схеми незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Група поляків побила українця
0
Читати далі
Палії військових авто у Рівному отримали реальні терміни
0
Читати далі
У Рівному запрацює нова гімназія: містян запрошують на відкриття
0
Читати далі