Під час позачергового засідання Рівнеради побилися депутати

Під час позачергового засідання Рівнеради побилися депутати
0
Під час позачергового засідання Рівнеради побилися депутати

Під час позачергового засідання Рівнеради 21 лютого у сесійній залі сталася бійка. Цей інцидент потрапив у пряму трансляцію.

Інцидент стався близько 10:50. На трибуні у цей час був місцевий активіст, лікар Рівненської міської лікарні Роман Коваль. Він почав висловлювати претензії до діяльності ВО «Свобода», а саме щодо наглядової ради у міській лікарні, яка, з його слів, сформована із людей, на яких має вплив ВО «Свобода».

У цей час до трибуни підійшли двоє депутатів від цієї політсили: Юрій Осіпчук та Володимир Валявка. Вони почали запитувати, які претензії має Коваль. У цей час із кінця зали до трибуни підбіг рівнянин Роман Огороднік та вдарив у обличчя Володимира Валявку. Після цього до місця інциденту збіглись десятки людей та почалась бійка. Кореспондент Суспільного розповів, що із розбитим носом у залі після того ходив депутат Олег Осуховський.

Як зазначила Суспільному спеціалістка пресслужби поліції Світлана Карачун, правоохоронці втрутились у бійку та припинили її. Наразі вони з’ясовують обставини інциденту.

Як повідомив кореспондент Суспільного з сесійної зали, спершу їх попросили покинути залу для проведення слідчих дій. Однак згодом до зали усі повернулись, а сесію перенесли на 22 лютого.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі