Поблизу Костополя зіткнулись чотири автомобілі: є постраждалі

Поблизу Костополя зіткнулись чотири автомобілі: є постраждалі
0
Поблизу Костополя зіткнулись чотири автомобілі: є постраждалі

Сьогодні, 23 січня, близько 8:00 на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» сталося зіткнення мікроавтобуса та трьох легкових авто. За допомогою до медиків звернулися троє осіб, серед яких чотиримісячна дитина.

Поліцейські попередньо встановили, що неподалік села Три Копці водій «Chevrolet Aveo» не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням, в результаті чого авто почало заносити. Спочатку зіткнення відбулося із двома автомобілями «Audi», які рухалися в попутному напрямку, а потім лобове — із «Mercedes-Benz Sprinter» на зустрічній смузі руху.

Внаслідок ДТП водія мікроавтобуса та пасажирку «Chevrolet» із немовлям доставили до медзакладу. Після надання допомоги усіх трьох відпустили.

Водій «Chevrolet» за зовнішніми ознаками був тверезий, утім його ще освідуватимуть на стан сп’яніння. За вчинене він нестиме адміністративну відповідальність.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Використовуйте камеру смартфона на максимум
0
Читати далі
ЗАЕС шостий день без зовнішнього живлення: це загрожує ядерній безпеці України і Європи
0
Читати далі
У Рівному невідомі вкрали речі з памʼятного знаку полеглого воїна
0
Читати далі
У Вараському районі між дівчатами виникла бійка: поліцейські проводять перевірку
0
Читати далі
Унікальні традиції в межах проєкту «Жива спадщина» представили громади Рівненщини
0
Читати далі
На Костопільщині мотоцикліст без посвідчення водія врізався у паркан
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Дубенщині знайшли боєприпас з часів Другої світової
0
Читати далі
На Рівненщині працівників ТЦК на 100 % забезпечили бодікамерами
0
Читати далі